‘Aynasız Haluk’ görücüye çıktı | Kültür-Sanat Haberleri

Tolgahan Sayışman’ın sahibi olduğu Han Medya’nın yapımını üstlendiği; geçtiğimiz kasım ayında Antalya ve İstanbul’da 5 haftada çekimleri tamamlanan polisiye – güldürü türündeki ‘Aynasız Haluk’un galası yapılmış oldu.

Senaristliğini Makbule Kosif, Gülsev Karagöz ve Zafer Özer Çetinel’in yazdığı, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturmuş olduğu, başrolünde Tolgahan Sayışman’ın rol almış olduğu ve kendisine Erdal Özyağcılar, Idrak Eke, Sarp Bozkurt, Öznur Serçeler, Mehmet Bozdoğan, Serdar Burak Şanal, Çağla Boz, Barbaros Dikmen benzer biçimde kuvvetli bir oyuncu ekibinin eşlik etmiş olduğu, Aslıhan Karalar ve Sera Tokdemir’in konuk oyuncu olarak yer almış olduğu film 29 Nisan’da gösterime giriyor.

Güzin Özyağcılar - Zeynep Özyağcılar - Erdal Özyağcılar

Güzin Özyağcılar – Zeynep Özyağcılar – Erdal Özyağcılar

‘Aynasız Haluk’un Kanyon’da gerçekleşen galasına; müzik ve tv dünyasından birçok meşhur , cemaat yaşamının tanınmış birçok siması ve meşhur sporcu katıldı.

Tolgahan Sayışman - Almeda Sayışman - Efehan Sayışman

Tolgahan Sayışman – Almeda Sayışman – Efehan Sayışman

Tolgahan Sayışman ev sahipliği yapmış olduğu gala gecesi; film vizyonu öncesi tüm konuklarıyla tek tek ilgilenirken; heyecanı gözden kaçmıyordu. Kendisinin heyecanına eşi Almeda Sayışman ortak oldu ve konuklarla kendisi de tek tek ilgilendi.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.